fbpx

O żłobku Tulisie

Jesteśmy żłobkiem, którego głównym celem jest zapewnienie najlepszej opieki dla Twojego dziecka.

Z własnego doświadczenia wiemy, jak trudno jest znaleźć placówkę spełniającą oczekiwania rodzica, a co najważniejsze – dziecka, które będzie chciało do niej uczęszczać. Jesteśmy rodzicami i jak nikt inny znamy potrzeby maluszków i potrafimy zapewnić im najlepszą opiekę.

Zobacz, jak wygląda żłobek Tulisie

Dlaczego warto wybrać żłobek Tulisie?

  • Żłobek Tulisie przyjmuje dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat.
  • Żłobek jest czynny od godz. 7.00 do 18.00.
  • W żłobku znajdują się w pełni wyposażone nowe sale, z nowymi zabawkami i wszelkimi atestami dostosowanymi do wieku dzieci. Każdy maluszek znajdzie zabawki dla siebie.
  • Stawiamy na czyste powietrze, dlatego każda z sal w żłobku ma swój profesjonalny system oczyszczania powietrza.
  • W żłobku pracują tylko profesjonalne opiekunki z wielkim sercem do dzieci.
  • Mamy catering oferujący zdrową i zbilansowaną dietę.
  • Placówka dysponuje ogrodem z dużym placem zabaw, na którym dzieci mogą się swobodnie bawić.

Pragniemy maksymalnie ułatwić Ci opiekę nad dzieckiem, dlatego w sytuacji, gdy wypadnie Ci rano ważne spotkanie lub z przyczyn losowych nie będziesz mógł dostarczyć swojego dziecka do żłobka, zadzwoń do nas, a my postaramy się odebrać dziecko z Twojego domu. Jeśli Twoje dziecko jeszcze nie je normalnych obiadków i martwisz się o wyżywienie, możemy przygotowywać mu indywidualne posiłki lub odgrzewać dania dostarczone przez Ciebie.

Chcemy poznać Twoje oczekiwania i odpowiedzieć na potrzeby Twojego dziecka. Jako rodzic jesteś ich w pełni świadomy, dlatego skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, by żłobek Tulisie stał się żłobkiem Twoich marzeń.

Drogi Rodzicu, jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i chcemy sprostać Twoim oczekiwaniom, dlatego chętnie z Tobą porozmawiamy.

Napisz do nas